after
before

Zimowy klimat na zdjęciach

czyli nakładki zimowe do Photoshop

Przygotowałam dla Ciebie specjalne nagranie wideo ,gdzie pokazuję krok po kroku jak osiągnąć efekt zimowego i świątecznego klimatu na zdjęciach ! Sprawdź sam ! I wznieś swoje zdjęcia w nowy wymiar !

Już teraz, za jedyne 49 zł otrzymasz ode mnie pakiet 36 nakładek zimowych i świątecznych, aby nadać klimat i magię świąt na swoich zdjęciach ! Do tego nagranie wideo jak pracować z kolorami na zdjęciu wykonanym w plenerze, aby nadać zimowej aury. W nagraniu pokazuję też jak używać otrzymanych nakładek i jak je modyfikować !

Przygotuj się ze mną na nadchodzące święta !

I niech nie zaskoczy Cię brak śniegu !

W pakiecie otrzymasz:

  • 36 nakładek tych zimowych i tych świątecznych czyli troszkę śniegu, gwiazdek czy lampek choinkowych.
  • Nagranie wideo z wykorzystaniem nakładek, ich modyfikacją, kadrowaniem i kryciem, a dodatkowo instrukcje jak pracować z kolorami na zdjęciu aby osiągnąć zimowy klimat !

Poniżej kilka zdjęć z zastosowaniem moich nakładek ! I filmik, w którym zobaczysz jakie nakładki będą Twoje !

Wypełnij formularz na dole strony, a wyślę Ci dane do płatności i link do nagrania z hasłem ważne na rok wraz z paczką 36 nakładek do Photoshopa !

Wzory nakładek

Jeśli chcesz robić świetne zimowe zdjęcia to koniecznie musisz mieć mój pakiet zimowych i świątecznych nakładek wraz z nagraniem wideo „Jak osiągnąć zimowy klimat na zdjęciach ?”
Kliknij w link poniżej, wypełnij formularz i czekaj na wiadomość !

Sprawdź też ofertę ZIMOWEGO SZKOLENIA stacjonarnego

w cenie 699 zł !

KLIKNIJ TUTAJ

Zarezerwuj