after
before

Zimowy klimat na zdjęciach

Zapraszam Cię serdecznie na zimowo-świąteczne warsztaty fotograficzne ! Listopad 2023

Nie wiesz jak nadać świątecznego klimatu na zimowych zdjęciach ? Robisz sesje w plenerze, a brakuje śniegu ? Sesje w domowym zaciszu nie mają klimatu ? Brakuje lampek i światełek ? Nauczę Cię jak stworzyć magię świąt na zdjęciu !

I nie musisz mieć własnego studio, aby wykonywać sesje świąteczne !

Warsztaty fotograficzne będą odbywać się w listopadzie, w grupach maks 5 osobowych.

Czas trwania : do 4h

Miejsce: Bojano/plener Rumia

Modele: Rodzina z dziećmi

  • Warsztaty rozpoczniemy od poznania siebie, swojego sprzętu i ustawień ! Zapomnij o funkcji automatycznego robienia zdjęć 😉 Zacznij rozumieć, co robisz ! I panuj nad swoim sprzętem.
  • Następnie sesja zdjęciowa z modelami wraz z analizą ustawień parametrów aparatu !
  • Rozmowy o doborze miejsca i stylizacji oraz akcesoriów
  • Dbamy o backstage ! Czyli rolki i relacje !
  • Pełna edycja zdjęcia z sesji w Lightroom i Photoshop, praca z kolorami, praca na skórze, efekt czerwonych policzków, poprawki ciała i ubrań, użycie nakładek świątecznych i zimowych i wiele innych – to otrzymasz jako pełne nagranie wideo na własność, bez ograniczenia czasowego ! W ciągu maks 48h nagram dla Ciebie wideo z głosem, na którym dokonam pełnej edycji zdjęcia, które wykonaliśmy na warsztatach wraz z omawianiem krok po kroku tego, co robię.
  • Rabaty i zniżki od Partnerów moich szkoleń fotograficznych

Po szkoleniu otrzymasz ode mnie GRATIS pakiet 36 nakładek zimowych i świątecznych, które pomogą Ci nadać klimat i magię świąt na swoich zdjęciach ! Do tego nagranie wideo jak pracować z kolorami na zdjęciu wykonanym w plenerze, aby nadać zimowej aury. W nagraniu pokazuję też jak używać otrzymanych nakładek i jak je modyfikować !

I co ważne to szkolenie jest CERTYFIKOWANE ! A więc otrzymasz ode mnie certyfikat ukończenia szkolenia w wersji cyfrowej!

Cena szkolenia to jedyne 699 zł !! WOW

Przygotuj się ze mną na nadchodzące święta !

I niech nie zaskoczy Cię brak śniegu !

Wypełnij formularz na dole strony, a skontaktuję się z Tobą w celu omówienia szczegółów 🙂

Wzory nakładek

Jeśli chcesz robić świetne zimowe zdjęcia to to szkolenie JEST WŁASNIE DLA CIEBIE
Kliknij w link poniżej, wypełnij formularz i czekaj na kontakt !

MOŻESZ KUPIĆ TEŻ PAKIET NAKŁADEK WRAZ Z TUTORIALEM !

WIĘCEJ? KLIKNIJ TUTAJ

Kilka opinii na temat współpracy ze mną 🙂

Ostatnio byłam na szkoleniu u Kasi i polecam serdecznie. Szkolenie profesjonalne, ogrom wiedzy + przemiła atmosfera. Wrócę na pewno by więcej wiedzy zdobyć 😊

Gosia

Panią Kasie przypadkowo znalazłam na portalu Instagram, wykonuje pięknie ujęcia, ale też przeprowadza szkolenia, z których moglam skorzystać. Otrzymywałam tyle wskazówek odnośnie fotografii, podbudowuje człowieka, wspiera i naprowadza. Było sporo błędów, które popełniałam, ale dzięki Pani Kasi ogromnej wiedzy na pewno tych błędów już nie popełnię. 😊 Z pewnością nieraz jeszcze skorzystam z usług. Gorąco polecam Panią Kasią, bo jest świetnym szkoleniowcem! 📸✨😊

Ver_onica.photography

Dziekuje za cudowne szkolenie z Art Foto Katarzyna Margol to był pełen wrażeń i ciężkiej pracy dzień 😍 ale mamy to pomogłaś mi wtajemniczyć się w swiat fotografii jeszcze bardziej i sprawiłaś że nie możliwe stało się możliwe ❤️❤️

Dziekuje Bardzo i z czysty sumieniem polecam Kasie 📸📸📸

Joanna

Posłuchaj, co mówi Kamila, o szkoleniu ze mną !

Partnerzy moich szkoleń fotograficznych

Zarezerwuj